Péče o pacienty je vaše práce, my se umíme postarat o to ostatníHOT-LINE 725 144 164
HOTLINE
725 144 164

BEZPEČNOSTNÍ AUDIT PRACOVIŠTĚ

Pro zajištění vysoké bezpečnosti ordinací používáme tzv. Bezpečnostní audit
Bezpečnostní audit by měl vést k tomu, aby při krizové situaci mohl člověk jednat v relativním klidu bez stresu a situaci v pohodě zvládnout. Měl by vám ukázat, jak jste připraveni na krizové situace typu vykradení ordinace, selhání pevného disku, útoky hackerů apod. Cílem je vyladit prevenci a při případném incidentu obnovit chod ordinace do 24 hodin.


Můžete si jej provést sami dle níže uvedeného návodu nebo si jej můžete u nás objednat za cenu 950,-Kč bez DPH/hod. (Příklad: audit v běžné ordinaci 1x PC lékař + 1x PC sestra trvá cca 1-2 hod) Zde více než jinde platí: "Štěstí přeje připraveným"!

Co je nutné zkontrolovat...

Zálohování dat

Motto: "Zálohovat, zálohovat, zálohovat"


Cloudové zálohování s automatickým dohledem

Každý uživatel PC se setkává s potřebou zálohovat svá data. Toto je již obehranou písničkou a podle toho se uživatelé dělí na ty, co to dělají (většina) a ty, kteří to nepotřebují :-). Stačí ale pouze zálohovat? To co skoro nikdo neřeší je kontrola média, na které se zálohuje a správnost uložených dat. Proto jsme pro lékaře vytvořili novou službu záloh a dohledem nad daty.

Zálohování dat s dohledovým centrem - moderní systém zálohování dat na zabezpečené cloudové úložiště s dispečerským dohledem. Tento systém sdružuje výhody ručního a automatického zálohování.

Výhody tohoto zálohování jsou...

Bližší informace Vám podá náš technik přímo ve vaší ordinaci.

Všeobecné rady k zálohování

Zálohujeme proto, abychom v budoucnu ušetřili čas a peníze, pokud o data přijdeme. Koho to netrápí, ten zálohovat nemusí. Aby bylo zálohování funkční, zálohujeme na minimálně dvě různá média, čím více tím lépe.

Používáme vhodná média na zálohování...

Můžete použít námi prověřený systém záloh. Nezálohujeme přepisováním poslední zálohy, ale systémem 5+4...

Našim servisním klientům pravidelně kontrolujeme zálohy, aby měl lékař jistotu, že na zálohování nemusí myslet. Když jsme před časem řešili následky vykradené ordinace, zloděj kromě počítače zcizil též FLASH disk ze šuplíku, na němž byly zálohy. Dnešní FLASH disky jsou již natolik malé, že je můžete nosit i na klíčích. Zálohy tedy ukládejte na chráněná místa.

Objednejte si termín konzultace zdarma na tel. 725 144 164 !

ANTIVIROVÁ OCHRANA

Ověřili jsme a doporučujeme našim klientům Antivirové řešení ESETTři důvody, proč jsme se takto rozhodli...

Umožňuje vytvořit ochranu nejenom na stolních PC a noteboocích, ale i na mobilních zařízení, jako jsou tablety a chytré telefony.

Abychom uměli správně antivirus nastavit, prošli jsme několika školeními, která nás povýšila na bronzového partnera Současně sledujeme, jak se Eset drží na trhu mezi ostatními antivirovými programy a pokud by se zhoršil, přeškolíme se na lepší.

Cena antiviru je pro lékaře ještě snížena o 50%, takže roční licence na jeden počítač vyjde na pouhých 250-400 Kč (podle délky předplacení a typu licence). Disponuje navíc mnoha funkcemi, které u neplacených antivirů nenajdete.

ESET NOD 32... je základní verze antivirového systému, která plně dostačuje pro zajištění všech zařízení.

ESET Smart Security...

Proti čemu nás chrání...