RZS - Rychlá záchranná služba pro ordinaceHOT-LINE 725 144 164
HOTLINE
725 144 164

BEZPEČNOSTNÍ AUDIT PRACOVIŠTĚ

Pro zajištění vysoké bezpečnosti ordinací používáme tzv. Bezpečnostní audit




Bezpečnostní audit by měl vést k tomu, aby při krizové situaci mohl člověk jednat v relativním klidu bez stresu a situaci v pohodě zvládnout. Měl by vám ukázat, jak jste připraveni na krizové situace typu vykradení ordinace, selhání pevného disku, útoky hackerů apod. Cílem je vyladit prevenci a při případném incidentu obnovit chod ordinace do 24 hodin.


Můžete si jej provést sami dle níže uvedeného návodu nebo si jej můžete u nás objednat za cenu 750,-Kč bez DPH/hod. (Příklad: audit v běžné ordinaci 1x PC lékař + 1x PC sestra trvá cca 1-2 hod) Zde více než jinde platí: "Štěstí přeje připraveným"!

Co je nutné zkontrolovat...

ZÁLOHY

Motto: "Zálohovat, zálohovat, zálohovat"


Zálohujeme proto, abychom v budoucnu ušetřili čas a peníze, pokud o data přijdeme. Koho to netrápí, ten zálohovat nemusí. Aby bylo zálohování funkční, zálohujeme na minimálně dvě různá média, čím více tím lépe.

Používáme vhodná média na zálohování...

Můžete použít námi prověřený systém záloh. Nezálohujeme přepisováním poslední zálohy, ale systémem 5+4...

Našim servisním klientům pravidelně kontrolujeme zálohy, aby měl lékař jistotu, že na zálohování nemusí myslet. Když jsme před časem řešili následky vykradené ordinace, zloděj kromě počítače zcizil též FLASH disk ze šuplíku, na němž byly zálohy. Dnešní FLASH disky jsou již natolik malé, že je můžete nosit i na klíčích. Zálohy tedy ukládejte na chráněná místa.

ANTIVIROVÁ OCHRANA

Ověřili jsme a doporučujeme našim klientům Antivirové řešení ESET



Tři důvody, proč jsme se takto rozhodli...

Umožňuje vytvořit ochranu nejenom na stolních PC a noteboocích, ale i na mobilních zařízení, jako jsou tablety a chytré telefony.

Abychom uměli správně antivirus nastavit, prošli jsme několika školeními, která nás povýšila na bronzového partnera Současně sledujeme, jak se Eset drží na trhu mezi ostatními antivirovými programy a pokud by se zhoršil, přeškolíme se na lepší.

Cena antiviru je pro lékaře ještě snížena o 50%, takže roční licence na jeden počítač vyjde na pouhých 250-400 Kč (podle délky předplacení a typu licence). Disponuje navíc mnoha funkcemi, které u neplacených antivirů nenajdete.

ESET NOD 32... je základní verze antivirového systému, která plně dostačuje pro zajištění všech zařízení.

ESET Smart Security...

Proti čemu nás chrání...