Péče o pacienty je vaše práce, my se umíme postarat o to ostatníHOT-LINE 725 144 164
HOTLINE
725 144 164

Zakládáme s.r.o. pro lékaře


Určeno pro poskytovatele zdravotních služeb

Vytvořit s.r.o. v dnešní době je již jednodušší než dříve, ale není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. V následujících řádcích vám umožníme nahlédnout za zákulisí toho, co je třeba vše vyřešit:


1. Změna právní subjektivity...

Na základě plné moci pro Vás provedeme změnu právní subjektivity - komplexní přechod z fyzické osoby na společnost s ručením omezeným a to k datu, které si sami stanovíte (reálně s ohledem na dobu zákonných lhůt všech úkonů). Uvažujte s dostatečným předstihem (cca 2 měsíců), protože některé zákonné lhůty nelze zkrátit.


2. Formuláře, žádosti, smlouvy...

S využitím našich zkušeností se vyhnete vyplňování mnoha formulářů a žádostí. Vaši součinnost omezíme pouze na tři informativní schůzky, kdy si předáme potřebné informace, vyřídíme úředně ověřené podpisy a podpisy jiných dokumentů. Na první schůzce vám vysvětlíme veškeré možnosti a upozorníme na možná úskalí, kterým je nutné věnovat pozornost. Dále upozorníme na záležitosti, které je vhodné řešit s předstihem, abyste absolvovali změnu právní subjektivity v klidu a bez stresu. Starosti nechte na nás.


3. Doporučení k bodu 1. a 2. ...
4. Jméno společnosti...

Promyslete si vhodné jméno společnosti. Toto nebývá jednoduchá činnost. Jméno společnosti vás bude provázet velmi dlouho. Pokud plánujete společnost prodat, pak do názvu nevkládejte své jméno. Název by měl být melodický, jednoduše vyslovitelný, na první pohled by mělo být jasné, čím se firma zabývá. Veškeré nápady si ověřujte na internetu, aby se nastalo, že někdo používá již podobný název...


5. Bankovní účet...

Budete si muset pro novou společnost založit bankovní účet (viz doporučení výše). Vyberte si svou ověřenou banku, pokud možno moderní, která má nulové poplatky a jednoduchý a intuitivní internetbanking – v budoucnu to oceníte.


6. Co vše bude třeba zajistit?...